PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 769
ocen
7,7 10 1 22769
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

W ten sposób będzie można równolegle w dwóch zabawach uczestniczyć ;) Korzystając z pomysłu Deewany:
kto poda dwa filmy, w których SRK gra dziennikarza??

Odp oldschool_punk00
e tam, ten jest dobry:P dziennikarza gra w "Phir Bhi Dil Hai Hindustani" i "Dil Se" :) a pytanko...
Proszę podać:
a) trzy filmy z udziałem SRK, gdzie gra on bohatera, któremu na przeszkodzie jego związku z ukochaną staje jego ojciec;
b) dwa filmy, gdy zgody nie wyraża ojciec dziewczyny;))

(fajne pytanko nie?:D w bollywoodzkich romansidłach chyba każda z nas jest biegła;))

_Summer_

Odpowiadam: ;))
a) KKKG, Devdas, Zamana dewana
b) żona dla zuchwałych, i takze Zamana dewana ;)

czekam na potwierdzenie :)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

jak najbardziej:D pytanko?:)

oldschool_punk00

Proszę wymienić 5 filmów, w których SRK umiera... ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Devdas, Kal Ho Naa Ho, Darr, Bazzigar i powiedziałabym, że jeszcze Karan Arjun ale tej ostatniej pozycji nie do końca jestem pewna... (bo tam umiera ale wraca jako inna postać, tak jak w Om Shanti Om...)

deewana

liczy sie to, ze umiera. ;) czekamy na pytanie... :)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

kto poda min. 3 filmy w których SRK gra podwójną rolę??

deewana

Sobowtór, DON, no i nie wiem czy "Om shanti om" się kwalifikuje... ;P

_Summer_

aha, jeszcze "Rab ne bana di jodi" ;D z pytaniem poczekam na potwierdzenie.

_Summer_

Nikt nie zgłasza sprzeciwu do mojej odpowiedzi, więc pytam ;)) Proszę podać po 2 filmy, w krórych Rani gra w duecie z: Abshiekiem (tak to sie pisze? ;P, jakby co chodzi o młodego Bachchana), SRK i Saifem ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

- z Bachchanem: "Bunty i Babli" i "Podróż kobiety"
- z SRK: "Paheli" i "Chalte Chalte"
- z Saifem: "Odrobina miłości, odrobina magii" i "Ta Ra Rum Pum" :)

Pytanko: Proszę podać 6 filmów bolly, w których widać śnieg :D

oldschool_punk00

Az 6?
RNBDJ, KHNH, Kiedy ją spotkałem, Unicestwienie, Żona dla zuchwałych, a szósty... moze ktoś pomoże?? ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

hehe:D jeszcze ''Saawariya'', ''Yakeen'', ''Dil Se'', "Nigdy nie mów żegnaj" i na teledyskach w ''Darr'', ''Mohabbatein''... :)) I tak dużo wymieniłaś, możesz pytać:)

oldschool_punk00

tak suiie zastanawiałam nad KANK i Dil se ale pewna nie byłam, to nie pisałam ;D Darr niestety jescze nie widziałam, chociaz przydałoby się. ;) A W Mohabbatein to był śnieg??

W takim razie proszę wymienić min. 3 filmy, w których SRK ma zarost, wąsy itp. ;D

ocenił(a) film na 10
_Summer_

hehe;) był tam śnieg na jednym z teledysków, nie pamiętam tytułu, ale SRK szedł wtedy drogą z Aishwaryą [obserwowali szczęśliwe pary], SRK dał jej swój sweter itd:))

SRK z zarostem... "Chak De! India", "Duplicate" (na teledysku w klubie, po piosence była strzelanina a ta broda byłą przyklejona:D), "Paheli" (same wąsy, nie wiem czy się liczy), "Hey Ram" (wystąpił gościnnie);

Pytanie: Proszę podać 5 filmów, w których Shah Rukh... celuje do kogoś z pistoletu ;))

oldschool_punk00

faktycznie, przypominam sobie, chodzi o piosenkię "Chumko chumise chura lo" ;)

Odpowiadam: :)
Sobowtór, DON, Ram jaane, może Baazigar? o wiem! jeszcze w Zamana dewana"(Szalona miłość) i chyba w Billu ( przynajmniej sceny walki tam były i wydaje mi się, ze strzelał)

Pytam:
Prosze podać 10 filmów, w których pokazany jest ślub, niekoniecznie trydycyjny hinduski. ;))

ocenił(a) film na 10
_Summer_

więc... Kal Ho Naa Ho, Kabhi Khushi Kabhie Gham, Fanaa, Devdas, My Name is Khan, Kabhi Alvida Naa Kehna, Jodha Akbar, Paheli, Veer Zaara, Chalte Chalte

z pytaniem poczekam na potwierdzenie... nie jestem pewna kilku tytułów...

deewana

W Veer Zaara to jednak do slubu nie doszło, więc odpada,a w Devdasie tez niewiele tam pokazali, samego slubu nie było widac. ;) Co prawda jest jeszcze wiele takich filmow, ale uznaję ;)) pytaj

_Summer_

P.S. Rani Mukherjee prawie w kazdym filmie wzchodzi za mąż np. Baabul, Tara rum pum, Hum tum... ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

hehe;) ależ w V-Z był ślub, pamiętacie? To ten moment, kiedy Zaarę pytają, czy zgadza się na męża z takim majątkiem, a Veera - czy podpisze to oświadczenie:) chociaż faktycznie dłuższe były zaręczyny:) w Devdasie ślub był kilkusekundowy - wrzucali jakieś ziarna do ognia;) a w Baazigarze SRK chyba nie strzelał, chociaż nie pamiętam, za to w "Om Shanti Om" na końcu oczywiście trzymał pistolet:D I, naturalnie, w "Jestem przy tobie"!:) ale czekamy na pytanko deewany:)

oldschool_punk00

Ja jednak nadal twierdzę, że do ślubu w V-Z nie doszło, bodajże Samiya poinformowała o tym Veera, że ojciec Zaary w ostatniej chwili powstrzymał to. :) Ale ni ma się o co sprzeczać. :)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

z tego co pamiętam, w V-Z ona powiedziała TAK ale jej ojciec unieważnił ślub...

moje pytanie: wymieńcie tytuły filmów, w których Abhishek Bachchan gra ze swoim tatą, Big B;)

deewana

A ile tych filmów ma być ??
Pamiętam Nigdy nie mów żegnaj, Bunty i Babli i... może jeszcze sobie cos przypomnę :D

_Summer_

jeszcze Jhoom barabar jhoom, tam Big B tylko śpiewał i tańczył, i w Om shanti om przez moment można ich było zobaczyć. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

i jeszcze w Sarkar:)
Ej, w moim tłumaczeniu (Agaty Bernatowicz) ojciec Zaary pozwolił potem na rozwód!:) To musiał być ślub... przynajmniej tak zawsze to odbierałam:P chyba _Summer_ możesz już zadać pytanie;) chyba że chodziło o wrzystkie filmy z nimi:D

oldschool_punk00

ok ;) Mam zamiar jutro znów obejrzeć V-Z, więc zwrócę na to uwagę. :))

Pytam: Proszę wymienić 5 filmów, w których pokazano zaręczyny. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

"Gdyby jutra nie było", "Veer-Zaara", "Żona dla zuchwałych", "Coś się dzieje", "Czasem słońce, czasem deszcz" :)

Pytanko: Proszę wymienić 3 filmy z udziałem Shah Rukha, w których jego bohater przebywa w kraju azjatyckim innym niż Indie i dopisać, o jaki kraj chodzi:)

oldschool_punk00

DON - Malezja
RNBDJ - Japonia
i może "Z całego serca"? myślę tu o Pakistanie, chociaż tam raczej w Kaszmirze się akcja działa z tego co pamiętam...

ocenił(a) film na 10
_Summer_

dwa pierwsze dobrze, ale w "Dil Se" akcja dzieje się w Indiach:) jeszcze jeden film poproszę;) wbrew pozorom jest bardzo znany;)

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

zdaje mi się że chodzi o Veer Zaara...

deewana

Ale numer zupałnie zapomniałam o tym :)) kto teraz pyta??

ocenił(a) film na 10
_Summer_

hihi, oczywiście V-Z w Pakistanie;) myślę, że niech zapyta ten, kto się pierwszy pojawi na forum:P

oldschool_punk00

No to pytam ;D

Proszę wymienić 3 filmy Kajol, w których nie występuje ona w parze z SRK. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

"Dil Kya Kare", "Ty i ja", "Fanaa" :)

Pytanko: Proszę podać 6 filmów z SRK, w których gra on na jakimś instrumencie, przy czym jest to w oczywisty sposób połączone z fabułą filmu, a nie pojawia się zupełnie przypadkowo przy okazji teledysków;)

oldschool_punk00

"Czasem tak czasem nie"
"Żona dla zuchwałych"
"Koyla"
"Miłość żyje wiecznie"
"Pardes"
.. i nie pamiętam wiecej ;P uznasz 5 filmów?;D

ocenił(a) film na 10
_Summer_

hehe:) pewnie że tak, ale może spróbujesz z ostatnim?;)) duet z Madhuri, teatr, "Maya" hm?;)

oldschool_punk00

Serce jest szalone? ;))

ocenił(a) film na 10
_Summer_

No jasne!xD Teraz pytaj:D

oldschool_punk00

Proszę podać 12 filmów, w których występują dzieci. Retrospekcje, gdzie bohaterowie wspominają dzieciństwo sie nie liczą! Powodzenia ;D

ocenił(a) film na 10
_Summer_

hahaha! AŻ 12?:D No dobra, spróbujmy...

1. "Odrobina miłości, odrobina magii"
2. "Gdyby jutra nie było"
3. "One 2 Ka 4"
4. "Gwiazdy na ziemi"
5. "English Babu Desi Mem"
6. "Billu"
7. "Kuch Kuch Hota Hai"
8. "Koi... Mil Gaya"
9. "Nigdy nie mów żegnaj"
10. "My name is Khan"
11. "Shakti: The Power"
12. "U, Me Aur Hum" ;)

Proszę podać 5 filmów z SRK, w których pojawia się on bez koszulki;) haha

oldschool_punk00

Widzisz, poradziałaś sobie bez problemu z moją zagadka hehe ;DD

W więc Shahrukh pokazujący klate ;P :

"Om shanti om"
"Czasem takj czasem nie"
"One 2 ka 4"
"Blisko siebie" (?)
"Asoka"

Jeśli dobrze, to pytam:
Proszę wymienić... hm... tylko 5 filmów, w których pokazno Hindusów mieszkających za granicą. ;))

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Czasem słońce czasem deszcz
Nigdy nie mów żegnaj
Gdyby jutra nie było
Swades
My name is Khan

możecie dopisac jakieś tytuły;)

podajcie min 3 tytuły filmów, w ktorych SRK gra z Big B;)

deewana

K3G,
KANK,
Veer-Zaara
Paheli..

Proszę podać min. 3 filmy z duetem młdych państwa Bachchan (Abhi & Aish)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

"Nie mów nikomu", "Kroki w chmurach", "Umrao Jaan" :)

Proszę podać 55 filmów, w których pokazano Indusów, haha :D żarcik;D
Tak naprawdę proszę podać 5 filmów bolly, z których każdy dzieje się w innym stanie w Indiach, z dopiskiem, o jaki stan chodzi;)

oldschool_punk00

już chyba łatwiej podać te 55 ;P;D za 2-3 to bym podałą, ale pięć?... ;D

ocenił(a) film na 10
_Summer_

no dobra uznam 3 jak coś ale nie zawsze podawane są nazwy stanów; czasem wiadomo, jakie to miasto, a korzystając z wiedzy zawartej w internecie można sprawdzić, w jakim stanie ono leży:))

oldschool_punk00

Jednek skorzystam ze swej pamięci ;P

Fanaa - Kaszmir
RNBDJ - Pendżab
Josh - Goa

ocenił(a) film na 10
_Summer_

no i np.
Dil Se - Chandighar (w New Delhi)
KKHH - Maharashtra (Mumbai:))

możesz pytać:)

oldschool_punk00

Proszę podać min. 6 filmów, w których pokazane jest życie małżeńskie ? ;D

ocenił(a) film na 10
_Summer_

"Billu", "Chalte Chalte", "Nigdy nie mów żegnaj", "Należę do ciebie kochanie", "Rab Ne Bana Di Jodi", "Czasem słońce, czasem deszcz"... :P

Proszę wymienić co najmniej 8 filmów, których akcja dzieje się w czasach innych niż współczesne (współczesność rozumiem tu jako okres po zakończeniu II wojny światowej, więc OSO i "Josh" się nie liczą;)). Udanej zabawy:D

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

hm, to chyba nie takie trudne:) zadałam to pytanie, bo ciągle wymieniamy te same filmy, a są przecież jeszcze inne, też znane:) nie musieliście ich widzieć, ale musieliście o nich słyszeć!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones