PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711852}

Gorący pościg

Hot Pursuit
5,6 27 829
ocen
5,6 10 1 27829
3,7 6
ocen krytyków
Gorący pościg
powrót do forum filmu Gorący pościg

3/10

ocenił(a) film na 3

Wiadomo są gusta i guściki a z humorem to już naprawdę jest ciężko wszystkich zadowolić, ale naprawdę nie spodziewałem się takiej słabizny... Skrytykować bez przesady można wszystko - dialogi wymuszone i nieśmieszne, scenariusz odgrzewany kotlet, gra Sofii i Reese denerwuje zamiast śmieszyć. Już dawno nie oglądałem komedii gdzie nie roześmiałem się ani razu...

Na plus mogę tylko dodać że film obejrzałem do końca - to już jakiś sukces. Ogólnie nie polecam.

ocenił(a) film na 4
smoke_city

podpisuje sie pod tym wpisem dwoma rekami, zamiast rozbawic, film mnie po prostu zmeczyl.

ocenił(a) film na 2
smoke_city

no ja niestety nie dotrwałem do końca ale chyba nie warto było tracić czasu na takiego gniota;)

smoke_city

nie wytrzymałem do połowy, strasznie nudne i w ogóle nie śmieszne ;/

ocenił(a) film na 4
smoke_city

Otóż to. Komedia, która nie śmieszy, a tylko powoduje zażenowanie, to porażka. Nie polecam.

ocenił(a) film na 2
smoke_city

Zgadzam się w 100%, to była prawdopodobnie JEDYNA komedia, na której się nawet nie uśmiechnąłem. Wystawiam 2 bo jakoś udało się dotrwać do końca.

ocenił(a) film na 1
Darkey999

No i zobaczyłem dziś na HBO film się skończył i nic Krótko mówiąc do bani 1/10

ocenił(a) film na 3
smoke_city

35 minut tyle wytrzymałem :)

ocenił(a) film na 4
smoke_city

Też obejrzałam do końca. Jedyne gdzie się uśmiechnęłam to scena gdzie były przebrane za tego jelenia czy co to tam było.

ocenił(a) film na 4
smoke_city

Krotko mowiac dwie rozwrzeszczane kobiety biegajace w kolo, ktorym buzia sie nie zamyka to zdecydowanie za duzo…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones