PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 595
ocen
7,0 10 1 175595
6,7 20
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

Colin Farrell w tym filmie jak zwykle świetny. To szczere wyznanie z budki było na prawdę niezłe.

ocenił(a) film na 8
meridian

Chyba raz na jakiś czas... :) , naprawdę nie wciągnął cie? zgadzam się wyznanie było niezwykle emocjonujące.
Uważam ze film był bardzo dobry. 8/10

ocenił(a) film na 7
meridian

Przy tym szczerym wyznaniu prawdy leciały mi łzy po policzkach...

ocenił(a) film na 9
klocek12355

miałem dokładnie to samo (;

ocenił(a) film na 8
meridian

Doskonały dowód na to, że można stwożyć napięcie bez wybuchów i flaków na wierzchu.

ocenił(a) film na 7
filmaniak_bulwa

Mając super-idealnego-nieuchwytnego-wspaniałego-niby-złego-bohatera-kaznodzieję ... to masz rację, efekty specjalne nie są potrzebne.. bo ona sam w sobie, gdyby tak zastanowić się chwilę, jest bardziej naiwny od tych wszystkich fajerwerków razem wziętych.

ocenił(a) film na 8
meridian

i mnie się Farrel podobał w tym filmie, nie widziałam go w żadnym innym ale z ciekawości cos jeszcze poszukam, jestem 'go' ciekawa :)

ocenił(a) film na 8
meridian

Fajny film. Wciąga jak diabli bez żadnych efektów. Bo jeśli się nad tym zastanowić to ten film dzieje się tylko na JEDNEJ ULICY ! Niesamowite, co nie?

ocenił(a) film na 8
Krol_Sedesow

Niby cały film kręci się wokół budki telefonicznej to wciąga i stwarza niesamowite napięcie. Szkoda tylko gościa od pizzy bo nie był niczemu winien a skończył z podciętym gardłem i obciążony całą winą :P

meridian

Ja właśnie oglądałam drugi raz :P Pierwszy raz 10 lat temu, ale ciągle o nim pamiętałam tak mi się podobał, więc dziś włączyła ponownie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones