PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 534
oceny
7,0 10 1 175534
6,7 20
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

O co chodzi z tymi spadającymi ocenami? Mam wrażenie, że w ekipie FilmWebu jest jakiś robak. 10/10 - jedyny film, który trzyma w napięciu od początku (od telefonu) do samego końca, bez przerwy. Niesamowicie oryginalny i ciekawy. Świetny motyw zabójcy. To trzeba oglądnąć!

użytkownik usunięty
a_number

Też mnie to dziwi że aż tak bardzo spadła mu średnia.

Obecnie ma średnia 7,1 - 55.059 głosów - 1440 miejsce w rankingu
Rok temu miała średnią 7,8 - 35.000 głosów - około 500 miejsce

ocenił(a) film na 9

Bardzo ciekawy film,trzyma w napieciu od poczatku do konca, to konkurencyjni dystrybutorzy oceniaja filmy innych dystrybutorow na 1,Mokrego dyngusa

ocenił(a) film na 9
a_number

..hehe rok temu farrel nie był z bachledą-curuś ;p może dlatego :D:D

ocenił(a) film na 6
a_number

Bo psychol, który zabił 2 ludzi odchodzi sobie od tak. To strasznie irytujące

ocenił(a) film na 10
marcing16

Co najmniej czterech ;)

ocenił(a) film na 5
JustynOryg

To jak ma film oddziaływać na widza? Ja osobiście lubię być zaintrygowana, zirytowana, wkurzona itp. To jest najpiękniejsze.

ocenił(a) film na 10
Veniceen

No ja się z Tobą zgadzam ;) To marcina poirytowała końcówka ;) A wgl to polecam film LABIRYNT z 2013r. Wg mnie cholernie ciekawy i cały czas trzyma w napięciu. Właśnie jestem po seansie. Aż dziwne że przeszedł tak stosunkowo bez echa.

ocenił(a) film na 5
JustynOryg

A ja mam właśnie końcówki filmu na uwadze. Chociaż szczerze czekałam na śmierć głównego bohatera, to mimo wszystko jestem nawet jeszcze bardziej zadowolona z zakończenia. Zgadzam się, ja osobiście byłam zahipnotyzowana. Zadziwiające jest, jak świetny może być film, którego akcja toczy się głównie w budce telefonicznej.

ocenił(a) film na 10
Veniceen

Ja lubię filmy które w całości są dobre i nieprzewidywalne bądź nietypowe :) Gdyby tylko końcówka jakiegoś filmu była jakaś emocjonująca a reszta sztampowa to bym do niej nie dotarł i wyłączył wcześniej ;)
Fakt. Twórcom udało się dokonać czegoś na prawdę trudnego (odnośnie tego 1 miejsca akcji). Właśnie stąd i za to że nie kończy się happy endem film ma ode mnie aż 10/10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones