PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 461
ocen
7,0 10 1 175461
6,7 20
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

Tragiczne zakończenie

ocenił(a) film na 7

Przewidywalne (na trochę czasu wcześniej), naiwne i irytujące... dałbym 9/10, ale za końcówkę dwie oceny niżej... i zastanawiam się czy jednak i tak nie za wysoko... a mogło być tak pięknie... chlip, chlip ;(

ocenił(a) film na 6
Wad3r

Zgodzę się, jednak w 50% - który moment rozumiesz jako "na trochę czasu wcześniej przewidziane zakończenie"?

ocenił(a) film na 7
Nadiowy

No ja wiem.. jakieś 15-20 min przed końcem filmu.. już czułem, że "twórcy" będą chcieli "błysnąć" tworząc super-nieuchwytnego-kaznodzieję ... i tak się stało.. może po prostu za dużo filmów widziałem, hmmm... a gdy police-majstry wleciały po schodach i znaleźli zwkłoki "niby"-kaznodziei, to byłem pewien na 100%, że kochany kaznodzieja żyje sobie w najlepsze i zagrał wszystkim na nosie... obrzydliwe zakończenie... bleeh ;)

ocenił(a) film na 6
Wad3r

E tam od razu obrzydliwe ;D 'Dziewczyna z tatuażem', tam to są dopiero obrzydliwe sceny xD

Ja w sumie nie wpadłam na to. Jednak gdy zobaczyłam, że nasz kochany elegancik pada na ziemię - poczułam się zawiedziona. Ale na szczęście wstał xP

ocenił(a) film na 7
Nadiowy

Nadiowy.. tak z ciekawości... nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz, hehe;) ... jesteś mężczyzną czy kobietą? Bo nick sugeruje mężczyznę, ale zawartość Twojego porfilu już niekoniecznie.

ocenił(a) film na 6
Wad3r

Kobietą :)

ocenił(a) film na 7
Nadiowy

Dziękuję :) ... To skąd taki "męski" nick? Jeżeli nie chcesz, nie musisz odpowiadać.... oczywiście ^^

ocenił(a) film na 6
Wad3r

Nigdy nie wydawał mi się męski i nadal nie wydaje XD
Wzięło się od imienia Nadia, a że nie jestem fanką tysięcy liczb w nicku, postanowiłam odgapić od mojej koleżanki "Beziowy" (od Bezia/Bezimienna), która użyła tego na fotoblogu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones