PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 534
oceny
7,0 10 1 175534
6,7 20
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

absurdalność

użytkownik usunięty

Film raczej mi sie podoba, nie sądziłem że można zrbić film toczący się praktycznie w jednym miejscu i to tak małym miejscu. Wprawdzie staje się on w niektórych momentach poprostu nudny, ale jednak chce się go oglądać do końca. To co mnie w nim zafascynowało to, że właściwie z z błachej sytuacji (groźby jakiegoś goscia nie wiadomo skąd) stwarza się ogromny problem, nieco absurdalne, jednocześnie śmieszne i poważne - ten kontrast staje się jako by duchem tego filmu. Nie da się go oglądać 2 razy. Generalnie jestem na +

ocenił(a) film na 10

ten jedyny
Dla mnie, poza tym, ze akcja dzieje sie na tak malej powierzchni, najbardziej fascynujace jest to, ze caly film poprowadzil wlasciwie jeden aktor i przez cale 80min utrzymal poziom.
I glownie dlatego jestem pod wrazeniem.

Miu_Miu

re: ten jeden
no ok zgadzam się Colin Farrell starał się trzymać poziom, ale bynajmniej ja nie widzę w nim nic szczegulnie specjalnego, jak to mówią zrobił swoją robotę i nawet mu to wyszło. Ale masz rację film rozgrywany był przez 2 gości: snajpera (którego niemalze nie widzieliśmy) to on dyktował cały film i go napedzał i Stuart który praktycznie był narzędziem w rękach boga.
Wprawdzie widziałem już filmy toczące sie w jednym miejscu, ale jak na razie ten był njlepszy

ocenił(a) film na 10
baak___

długa rozmowa telefoniczna
Dla mnie szczegolne jest to, ze przykul uwage widza (a byl sam - poza towarzuszacym mu glosem) na caly czas filmu grajac wlasciwie jedynie twarza. I przez to wg mnie zrobil duzo wiecej niz "swoja robote". W kazdym razie chyba nie widialam innego filmu, gdzie aktorowi by sie to udalo.
A, przeciez patrzac z daleka, 80min rozmowy telefonicznej z nieznajomym powino byc nuzace. ;)

ocenił(a) film na 10
baak___

długa rozmowa telefoniczna
Dla mnie szczegolne jest to, ze przykul uwage widza (a byl sam - poza towarzuszacym mu glosem) na caly czas filmu grajac wlasciwie jedynie twarza. I przez to wg mnie zrobil duzo wiecej niz "swoja robote". W kazdym razie chyba nie widialam innego filmu, gdzie aktorowi by sie to udalo.
A, przeciez patrzac z daleka, 80min rozmowy telefonicznej z nieznajomym powino byc nuzace. ;)

Miu_Miu

re: długa rozmowa telefoniczna
Dobra ale bez tego "głosu" żeby niewiem jak przewracał twarzą przez 80 min. film byłby nudny - przyznaj sam że ogladająć film fragnentami i tak jest nudny. Wprawdzie jest to najleprzy film z jego wykonaniem jaki widziałem - wybił się, ale nie jest niezastapiony. Z resztą nie aż tak zwracam uwagę na grajacych w filmach aktorach (bardziej interesuje mnie fabuła, muzyka itd.), stąd moze brak w moich wypowiedziach jakiegoś uwielbienia dla tej roli i tego aktora.

ocenił(a) film na 10
baak___

z ładnej buzi...
Do czasu telefony Colin Farrell byl dla mnie tylko ladna buzia z podobno zlym charakterkiem. A tu zdecydowanie zmienilam zdanie. Ladna buzia z potencjalem ;)
Jednak uwazam, ze glos byl po prostu partnerem. Glownie Farrell "odwalil" cala robote.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones