PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 540
ocen
7,0 10 1 175540
6,7 20
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

konkretne kino

ocenił(a) film na 8

dawno nie widziałem tak dobrego thrillera. jeśli nie czepiać się gry aktorskiej, która nie była rewelacyjna (oprócz farelki bo się chłopak wykazał) oraz jeśli nie czepiać się motywu świra, który 'naprawia' ludzi to film jak najbardziej zasługuje na miejsce w domowej filmotece. podstawowe zadanie czyli trzymanie w napięciu w 100% wykonane.
zna ktoś podobne tytuły, pomijając 'komórkę'??

ocenił(a) film na 10
Droo

absolutnie podpiduje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tego filmu.. obejrzałam własnie i jestem pod dużym wrażeniem.. az nie wierze że z tak prostego w sumie scenariusza powstał taki dobry kawałek kina.. szacun :)
heh gośc siedzi od poczatku do końca w budce i mogłoby sie wydawać że nic mądrego ani ciekawego z tego nie będzie a tu zaskoczenie bo naprawdę od pierwszej minuty az do napisów z zainteresowaniem sledziłam losy bohatera.. apropo świetna rola Farrella .. bardzo go lubię jako aktora generalnie no ale tutaj naprawde zagrał fantastycznie moim zdaniem..
tak więc naprawdę film oceniam 10/10..
i zachęcam do obejrzenia..

ocenił(a) film na 8
Droo

http://www.filmweb.pl/film/Pogrzebany-2010-531431

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones