PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 534
oceny
7,0 10 1 175534
6,7 20
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

...............z nudów ponownie obejrzałem, dalej nie widze sensu w działaniu snajpera, co chciał osiągnąc? co chciał uzyskac? jaki imperatyw nim kierował? 4 gwiazdki tylko plus piąta za Katie, ps. zastanawia mnie tak wysoka średnia.

( to moje i tylko moje zdanie i ocena)

ocenił(a) film na 8
louis2014

Bo nie ma sensu. Po prostu świr z kompleksem Mesjasza.
Ale to, ze jedna z postaci jest świrem nie oznacza że film jest przez to gorszy.

Na minus samo zakończenie (w karetce).

ocenił(a) film na 6
empol

Raczej uznałabym za plus. Pojawiając się tam, świr pokazał, że i tak nigdy nikt go nie sprzątnie, mimo, że będzie zawsze bardzo blisko. Pokazuje tym swoją wyższość nie tylko nad bohaterem, ale też nad całą policją. Po prostu śmieje im się w twarz.

ocenił(a) film na 8
xena_4

Racja ... Koniec w karetce idealny , pozostawia widza z myślą kto to, po co , jak i dlaczego ... ale pyska pokazał ;D

ocenił(a) film na 8
xena_4

tez uwazam, ze zakonczenie jest dosc ciekawe, poniewaz w ostatnich momentach Stu dostaje srodek nasenny, po ktorym jak powiedzial lekarz ma "odleciec". Cala scena z "prawdziwym" strzelcem moze byc wiec jedynie halucynacja wytworzona przez naciagniety stresem do granic mozliwosci mozg po owym srodku.

ocenił(a) film na 8
karimnaf

Na początku pomyślałam, że to absurdalne, ale... czemu nie ? Wiele możliwości interpretacji to plus takiego, a nie innego zakończenia.

ocenił(a) film na 9
empol

Film jest świetny moim zdaniem. Trochę psychiczny, ale to tylko dodaje smaku. Z filmu którego akcja rozgrywa się przez cały czas w budce telefonicznej zrobili całkiem dobre kino. Były elementy śmieszne i trzymające w napięciu. Ogólnie lekkie kino nie wymagające myślenia, ale za to bardzo dobre. Do tego popis aktorski Colina Farrella.

louis2014

w sumie to czego ja sie spodziewałem po Hollywodzkim ,,arcydziele", przeciez to nie National Geographic

ocenił(a) film na 9
louis2014

A jakie to ma znazcenie, ważne, że film wciąga od początku do końcu jak jakaś magnetyczna siła. Cała sytuacja jest wręcz irytująca, jak matnia jakaś, co robi niesamowity klimat. Jeden z najlepszych thrillerów sensacyjnych, jakie oglądałem. Do tego jak zwykle znakomity Forest i bardzo dobra gra Farrela. Rewelacja. Do tego zero niepotrzebnych wodotrysków, efektów i tp

ocenił(a) film na 8
chemas

Mi tak szybko zleciał , że stwierdziłem że był troszkę za krótki . Mogli bardziej odkryć postać rozmówcy , Ale nie zmienia to faktu że to świetny film , dlatego jak dla mnie mocna 8-mka

ocenił(a) film na 8
louis2014

Snajper chciał zresocjalizować Stu, żeby umarł/żył z czystym sumieniem, bez kłamstw i oszustw. Na koniec powiedział, żeby żył uczciwie, a jak o tym zapomni, to znowu do niego zadzwoni. Dla mnie mocne osiem dla filmu.

louis2014

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones