PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 591
ocen
7,0 10 1 175591
6,7 20
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

zerżnięty z innego filma

użytkownik usunięty

Liberty Stand Still było pierwsze, niewiele ale zawsze coś

ocenił(a) film na 9

ty ciulu
Liberty stands still beło BEZNADZIEJNE!!! a telefon jest WYJEBISTY!!! nie znasz sie na filmach! bir do buzi!

użytkownik usunięty
Sarin

do Sarina
a znasz powiedzenie "de gustibatus non..."? każdy ma swój gust i uwagi w stylu "nie znasz sie na filmach" zostaw dla siebie; mnie np. bardzo pobałsię Podejrzani ale nie będę Ci tego wypominał.

PS. dlaczego wg Ciebie Liberty... jest beznadziejne a Phone... takie świetne? przecież różnią się tylko szczegółami a oba trzymają w napięci udo ostatniej chwili

ocenił(a) film na 9

Answer
to po kiego wałą piszesz ze liberty był pierwszy?? Co to ma z tym wspólnego!! to ze koles dzwoni do laski i jest na celownikiu??buahaha to tak jakbys powiedzial o kazdym filmi o narkotykach, policjantach itd ze był juz jakis film o podobnej tematyce wcześniej! nie sądzisz?

Sarin

cd...
napisałem, że Liberty był pierwszy dla zwykłej formalności; a przechodząc do sedna to napisz w końcu dlaczego Phone jest wg Ciebie super a Liberty dno, ciekaw jestem uzasadnienia. IMO filmy te są tak do siebie podobne co do treści i napięcia akcji, że Twoja recenzja o pierwszym stoi w sprzeczności z drugą opinią

ocenił(a) film na 9
KOKOSZ

why...
Telefon: Świetne dialogi! dobra gra aktrorska Farella! Zdjęcia!! Muzyka i efekty dzwiekowe!! fabuła!! Lekki suspens!! Film ten sie pamięta!!!! a liberty ..:/ wszystko na opak! Ogólnie nudny film jak flaki z olejem!! no i końcówka bezsensowna!! I jak tu taki film zapamietać! Telefon trwa 1h.10min i jest cały czas napiecie.. a w liberty mozna sie zanudzic na smierć! taka jest moja opinia! Sorki ze obelgi w pierwszym mailu. troche mnie poniosło. :D

Sarin

to chyba będzie koniec tej dyskusji:)
mnie tam jakoś nie znudziło Liberty, fakt, że końcówka była gorsza niz w Phonie ale i tak dam obu filmom równe wysokie noty;
i miło przeczytać w końcu słowo "sorki":)

ocenił(a) film na 9
KOKOSZ

jeszcze nie koniec :D
widze ze nawet w koncu dales buźke na + :D spoko mam nadzieje ze znów wymienimy opinie przy najblizszej okazji.. :) 3maj sie pa

Sarin

to się zobaczy
nieomieszkam skorzystać, lubię żywiołowe dyskusje tylko bez "rzucania mięsem"

ocenił(a) film na 9

ty .....
Liberty stands still beło BEZNADZIEJNE!!! a telefon jest WYJEBISTY!!! nie znasz sie na filmach! bir do buzi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones